Salon pro tebe Vám nabízí bohatý výběr svatebních šatů od elegantně jednoduchých až po bohaté róby pohádkových princezen. Na své si přijde skutečně každá nevěsta. Protože se nespecializujeme pouze na svatební šaty, náš velký výběr společenských šatů pro další příležitosti zaručí, že si u nás vyberete i slavnostní oděvy.

 

Půjčujeme a prodáváme:

 

svatební šaty

plesové šaty
maturitní šaty
společenské šaty

  • doplňky k šatům

Svatební šaty se půjčují od 400,- Kč do 1700,- K4 na 1 až 3 dny. Výběr velikostí svatebních šatů jsou od 34 do 54. Samozřejmostí je také možnost upravit si svatební šaty dle postavy a výšky nevěsty. Jakékoliv svatební šaty, které jste si oblíbili, si můžete i koupit. Ceny svatebních šatů se pohybují kolem 2.000,- Kč až  3.000,- Kč.

 

Některé šaty jsou již zakoupené z druhé ruky, ale to neznamená, že by se jim, díky tomu, ubíralo na kráse či originalitě. Kolekci stále doplňujeme, další svatební šaty najdete v našem salonu, kde si je možné i šaty ozkoušet.

 

Společenské šaty se půjčují od 400,- Kč do 1.600,- Kč na 1 až 3 dny. Výběr velikosti společenských šatů je od 38 do 54. Samozřejmostí je také možnost upravit si společenské šaty dle postavy a výšky. Jakékoliv společenské šaty, které jste si oblíbili, si můžete i koupit. Ceny šatů se pohybují kolem 200,-Kč až 1.500,- Kč.

 

Copyright © Template Matrice for PrestaShop 1.3.1 by 2 link

image